Kapat

Penguenler aşkına: Babamın Penguenleri!

Anasayfa
Film/Kitap Öneri Penguenler aşkına: Babamın Penguenleri!

Merhabalar güzel dostlarım, gününüz güzel geçiyordur umarım 🙂 Bugün sizlere bir çok kez hiç sıkılmadan izlediğim muhteşem bir film ile karşınızdayım 🙂 Vee… BABAMIN PENGUENLERİ!
Kısaca şöyle bahsedeyim ; Yönetmen koltuğunda güçlü bir isim olan Mark Waters ‘ ın ve başrollerinde Jim Carrey , Carla Gugino’nun aldığı komedi aile sinemasıdır .
Eşinden boşandıktan sonra rutin bir hayat süren Tom Popper (Jim Carrey) çok güzenli bir o kadar önemli bir iş adamıdır. Tom, çocukluğunda babasının gezgin olduğundan dolayı onunla pek vakit geçirememiştir. Babası ölmeden önce Tom‘a hayatını değiştirecek miraslar bırakmıştır. Muhteşem kutup penguenleri!
Önce penguenleri hayvanat bahçesine vermeyi düşünen Tom , bir süre sonra çocuklarının onları çok sevmesi üzerine bundan vazgeçer. Bu Tom için bir fırsattır çünki , ancak bu şekilde çocuklarıyla arasındaki bağı güçlendirebilirdi. Artık trilyonluk süitini bir penguen parkına çevirmiştir.
Popper aynı zamanda eski bir lokantayı satın almakla meşguldur , lokantanın sahibesi lokantasını değer bilen birine vermekte çok ısrarlıdır. Popper’ın işi oldukça zordur. Bu sırada çocuklarıyla anlaşan penguenli bir baba ve eski eşiyle barışma arifesindedir. Bunların yanı sıra ailesine geri kavuşmaktayken işini kaybeder. Bu durumdan kötü etkilenen Popper , penguenleri hayvanat bahçesine verir. Ama bir şeyden haberi yoktu ; Aralarında kurulan güzel dostluk bağı..

Kısa ve özet hali böyle dostlarım bence hiç vakit kaybetmeden izlemelisiniz 🙂 Çok fazla film izleyen biri olarak tavsiye edebileceğim en en güzel film 🙂 İzledikçe aralarında kurulan inanılmaz sevgi bağını hem gülerek hem duygulanarak anlayacaksınız 🙂 Sevgiyle kalın , görüşmek üzere..

The following two tabs change content below.

EYLÜL ŞİRİN ÖZDOĞAN

Merhaba! Ben Eylül 18 yaşındayım , tüm hayatımı doğaya ve hayvanlara adamış , aslında amatör şair bir o kadarda kalemi sıkı tutan biriyim 🌸 Sokakta sayısız meleğin Ablası olmakla beraber , 1 yetişkin kedi Ablası , 1 yavru köpeğin ablasıyım. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi sizlere aktarmak büyük bir zevk benim için 🎈 Sokaktaki Can\'larımızı unutmayalım sloganım \' onlarda can , bir kap mama bir kap su!!\' Sevgi\'yle bol patiyle kalın.
İlgili Yazı:  Dünyalar Güzeli Bir Sarmanın Patisiyle Değiştirdiği Hayat: SOKAK KEDİSİ BOB!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir