Kapat

Ön Ayakları Olmayan Kedisi İçin Düzenek Yapan Kahraman: Osman Kaplan

Anasayfa
Kedi Dostlarımız Ön Ayakları Olmayan Kedisi İçin Düzenek Yapan Kahraman: Osman Kaplan

Osman Kaplan’ın Merhameti

Sözü geçen minik dostumuzun adı “Zeyna” ve daha 2 aylık bir sevgi yumağı. Sokakta diğer hayvanların saldırısı sonucunda ön iki bacağını kaybetmiş ve tam 36 saat sonra hayvan severler tarafından bulunmuş. Bulunduktan sonra sokak hayvanları için kulübe yapan Osman Kaplan’a haber verilmiş ve Zeyna, Osman Kaplan tarafından veterinere götürülmüş. Kahramanımız bir bacağı komple kopan, diğer bacağı da 5 yerinden kırıldığı için bir kısmı kesilmek zorunda kalan Zeyna’nın tüm tedavilerini yaptırmış. Kahramanımız diyoruz çünkü gerçek bir kahraman kadar iyi ve sevgi dolu!


KAPLAN: “ZEYNA İLE BERABER YAŞLANMAK İSTİYORUM!”

Minik kedisiyle beraber yaşlanmak istediğini ifade eden Kaplan, “Ameliyattan sonra bana öyle bir baktı ki,Ben senin olmayan kolların olacağım, sen de bende olmayan mutluluk ol” dedim. Oda bana “miyav” diyerek seslendi. Beraber yaşlanmaya karar verdiklerini söyledi.

Birbirlerine çok alıştıklarını ve tüm vaktini Zeyna’ya ayırdığını belirten Kaplan, “Kediler ön ayakları ile destek alarak mama yiyorlar. Zeyna mama yemeye çalıştığında çenesi üstüne düşüyordu.” diyerek bir düzenek geliştirmiş. Aslında adını duymamızda ki en büyük etken de o düzenek ve düzeneğin güzelliği yanındaki kahramanımızın yaşadığı duygusal anlar… İşte tüm Türkiye’nin sevgisini kazanan Zeyna ve Kahramanı Osman Kaplan‘ın o sevgi dolu videosu.

Kahramanımızı Twitter‘dan takip edebilirsiniz! @melek_adam_ank


BONUS: Zeyna şimdiden koşmaya başlamış bile!

 

The following two tabs change content below.

CANBERK AYTEKİN

Kendini dilsiz dostlarına adamış, doğasever ve gezgin bir Makine Mühendisi adayı. Beni Instagram'dan takip et! @AytekinCanberk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir