Kapat

Artık Yeter: Bursa’da 4 Ayağı Kesilmiş Yavru Kedi Ölü Bulundu

Anasayfa
Pet Haber Artık Yeter: Bursa’da 4 Ayağı Kesilmiş Yavru Kedi Ölü Bulundu
bursada-4-ayagi-kesilmis-yavru-kedi-olusu-bulundu

Yeni bir vahşet haberi ile sarsılıyoruz! İnsan dışı yaratıklar bitmiyor artık vahşet tanımının tam isabeti bu pislikler. Söylenecek çok söz var ancak yayıncılık ilkelerimiz doğrultusunda yazmamak için zor tutuyoruz kendimizi. 

Son zamanlarda hayvana şiddet haberlerine bir tanesi de Bursa’nın Yıldırım İlçesi Vatan caddesi üzerinde kaldırım üzerinde bulunan, 4 ayağı kesilmiş yavru kedi olduğunu farkeden vatandaşlar polis ekiplerine haber verdi.  Doğan Haber Ajansının geçtiği habere göre, olay yerine gelen ekipler henüz 1 aylık olduğu tespit edilen yavru kedinin 4 ayağının da kesilmiş olduğunu tespit etti. Yavru melek belediye ekiplerince olay yerinden kaldırılarak hekimliğe götürüldü.
Polis ekipleri, yavru kediye bunları yapanları bulabilmek için geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Diğer yandan olaya tanık olan esnaf ve çevre sakinleri yaşanan bu olaya büyük tepki gösterdi.

Artık yasa istiyoruz. İlla bunları yaşamak mı gerekiyor yasa çıkması için? Bunları yapan haysiyetsizlerin cezası hapis olması için kaç hayvanın daha melek olması gerekiyor?
Artık yasaları çıkarın, seçimler için bu hayvanlar üzerinden rant sağlamayı bırakın!

The following two tabs change content below.

BURAK ERK

Volunteer Crew
Pativer.net | Türkiye’nin dört bir tarafından hayvanseverler tarafından oluşturulan ”sivil toplum kuruluşudur.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir